Hotel AlwynLoading...

Parkování Hotel Alwyn

Rezervace ubytování v Praha
 
Rezervovat pokoj
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Parkování

Hotel Alwyn – možnosti parkování osobních vozů
S účinností od 1.10.2016 jsou v oblasti Prahy 8 – Karlína zřízeny zóny placeného stání. V této souvislosti se mění možnosti parkování osobních vozidel také v ulici Vítkova (u hotelu Alwyn). Ulice Vítkova se stává tzv. fialovou zónou s následujícími pravidly:

  • bez omezení mohou na fialové zóně parkovat pouze lidé s platným parkovacím oprávněním (rezidenti)
  • Ostatní motoristé mohou na fialové zóně parkovat maximálně 24 hodin, a to jen po platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny (webová aplikace).
  • Stání ve fialové zóně je zpoplatněno pouze ve všední dny (PO-PÁ) od 8:00 hodin ráno do 20:00 hodin večer
  • cena krátkodobého stání ve fialové zóně činí 30,- Kč/hod.

 

Možnosti parkování hostů Hotelu Alwyn:

  • Parkování ve fialové zóně po platbě v parkovacím automatu – viz výše
  • Parkování ve fialové zóně prostřednictvím hotelové virtuální parkovací karty

Hotel Alwyn je držitelem virtuálních parkovacích karet, které může poskytnout ke krátkodobému parkování svých hostů. Host po příjezdu do hotelu sdělí SPZ svého vozidla, která je následně zanesena do systému placeného stání. Registrací SPZ do systému získává vozidlo oprávnění k parkování ve fialové zóně. Z důvodu omezeného počtu parkovacích karet doporučujeme parkování zajistit předem přes naši recepci.

Cena parkování přes hotelovou virtuální parkovací kartu činí 300,- Kč/12 EUR za každých započatých 24 hodin (od 1.9.2019).

  • Parkování v garážích na adrese Křižíkova 55/65

Hotel Alwyn spolupracuje s provozovatele garáží na adrese Křižíkova 55/65, Praha 8 – Karlín (cca 450m od hotelu Alwyn). Cena parkování v garáži se pohybuje mezi 250,- a 365,- Kč/24 hod. v závislosti na obsazenosti garáže a době objednání parkovacího místa. V případě zájmu o parkování v garáži prosím kontaktujte naši recepci. Rezervace je následně vytvořena v rezervačním systému a zaslána hostovi na jeho emailovou adresu. Platba parkovného probíhá přímo v hotelu připsáním příslušné částky na hotelový účet hosta.

Certifikát TÜV SÜD
Na základě auditu provedeného společností TÜV SÜD Czech byl hotelu ALWYN udělen certifikát kvality pro služby: ubytovací služby a hostinská činno...
více info...