Telefon na recepci +420 222 334 200

Základní informace

Vítejte na webových stránkách hotelu Alwyn,
Váš zájem nás velice těší.

Naším cílem je, abyste se u nás cítili příjemně a pohodlně. Tomu je přizpůsobena filosofie a design celého hotelu Alwyn, který svou atmosférou potěší a uspokojí jak hosty, kteří vyhledávají pohodlí domova, tak i business klientelu, pro niž je vysokorychlostní internetové připojení naprostou samozřejmostí.

Pobyt v nově zrekonstruovaném čtyřhvězdičkovém hotelu Alwyn je příjemným zážitkem a inspirací. Designové provedení interiérů, výborná kuchyně stylové restaurace Amboseli, relaxační masáže, konferenční prostory, milý a uctivý personál – vše pro Vaši spokojenost.

Čtyřpodlažní moderní hotel Alwyn nabízí 24 luxusně vybavených pokojů. Jelikož víme, že nejdůležitější je dobrý spánek, v každém z našich pokojů si užijete komfortu postelí Hästens. V těchto 100% přírodních, ručně vyráběných postelích budete spát jako v pohádce, jako doma... Přijeďte k nám a nechte se hýčkat!

Věříme, že u nás naleznete potřebné zázemí i pohodlí pro svůj odpočinek a relaxaci, ať již po dlouhých toulkách Prahou či náročných obchodních jednáních.

Wi Fi Hastens